З Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, захисники України!

 

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України! 

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі на сьогодні, ніж бути захисником рідної країни. 

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. 

ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних Силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі був, є і буде  покликанням та обов'язком справжніх патріотів. 

У цей день слід згадати військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші герої і водночас наш біль.

Висловлюю слова вдячності за доблесну службу всім військовослужбовцям, які сьогодні боронять Україну, їх батькам та матерям, сім’ям солдатів.

Щиро бажаю нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!  

 

З повагою

Новомар’ївський сільський голова                               Тамара ФЕСЬКО