Розширена апаратна нарада 


Розширену нараду провела 5 грудня Новомар’ївський сільський голова Тамара Фесько з керівниками структурних підрозділів сільської ради та старостами старостинських округів, в ході якої було заслухані звіти старост про ситуацію на старостинських округах  з нагальних питань життєдіяльності: водозабезпечення, забезпечення хлібом та основними продуктами харчування, роботи навчальних закладів та дотримання в них температурного режиму, роботи пунктів обігріву.

Начальник фінансового відділу сільської ради Тетяна  Слюсаренко детально проаналізувала стан надходжень до бюджету сільської ради за листопад, 11 місяців та в цілому за 2022 рік.

В ході наради сільський голова зупинилася на питаннях здійснення закупівель, з метою вирішення нагальних питань громади, роботи закладів освіти, роботи Пункту Незламності, проведення заходів до Дня Святого Миколая,  підготовки чергової сесії сільської ради та інші.

Тамара Фесько заслухала звіти керівників структурних підрозділів ради про стан справ на закріплених ділянках роботи та надала відповідні доручення.