Події дня


9 січня 2023 року Новомар’ївським сільським головою Тамарою Фесько проведено засідання виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради. 

В ході засідання було розглянуто питання внесення змін до бюджету Новомар’ївської сільської територіальної громади на 2023 рік, з якого доповіла       начальник фінансового відділу Тетяна Слюсаренко.

Про необхідність взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, проінформувала  начальник служби у справах дітей Альона Калько. 

Було затверджено заходи із запобігання загибелі людей в зимовий період 2023 року на водних об’єктах Новомар’ївської сільської ради. З цього питання перед членами виконкому виступив Дмитро Ткаченко – начальник відділу комунальної власності, інфраструктури, ЖКГ, благоустрою та з питань надзвичайних ситуацій сільської ради. 

Сільський голова Тамара Фесько звернула увагу старост старостинських округів на дотриманні цих правил, зокрема, під час проведення заходів на Водохреще. 

Про визначення переліку  об’єктів та видів громадських (суспільно корисних платних робіт) для осіб, на яких судом накладено адміністративне стягнення у  виді громадських та суспільно корисних робіт та для відбування кримінального покарання у вигляді громадських робіт (безоплатних) доповіла Галина Соловйова - керуюча справами   (секретар)  виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради.

Засідання виконкому пройшло за активної участі всіх присутніх, з усіх питань прийнято відповідні рішення.


Цього ж дня сільський голова провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів сільської ради та старостами старостинських округів, в ході якої було детально проаналізовано стан надходжень до бюджету сільської ради за 2022 рік. З підсумковою інформацією з цього питання, в розрізі кожного старостинського округу, виступила начальник фінансового відділу сільської ради Тетяни  Слюсаренко. Головою громади було заслухано пояснення старост про проведену роботу в цьому напрямку та заходи, які планується здійснити з початку 2023 року. 

В ході наради сільський голова зупинилася на питаннях роботи закладів освіти, проходження в громаді акції «Добро на Різдво», наданні гуманітарної допомоги вразливим категоріям населення, дотриманні правил безпеки під час проведення заходів на Водохреще та інших.

Тамара Фесько заслухала звіти керівників структурних підрозділів ради про стан справ на закріплених ділянках роботи та надала відповідні доручення.