«Добро на Різдво»: в громаді  продовжуються зустрічі з дітьми військовослужбовців ЗСУ 

В рамках акції «Добро на Різдво» в закладах загальної середньої освіти громади продовжуються новорічні зустрічі з дітьми військовослужбовців Збройних Сил України.

12 січня така зустріч відбулася на базі Костуватської гімназії, де для дітей цієї категорії  була проведена новорічна ігрова програма, відбулося пригощання солодощами.

На святі до дітей звернувся староста Костуватського старостинського округу Олександр Бондаренко, побажавши дітям та всім присутнім миру, добра, злагоди та Перемоги.

13 січня дітей з сімей військовослужбовців Збройних Сил України радо зустріли в Новомар'ївському ліцеї. Для них ведучими заходу: Альоною Бернацькою та Світланою Козакевич було проведено майстер – класи по виготовленню новорічних і різдвяних оберегів та  випіканню солодощів, рухливі ігри. Заняття з дітьми провела психолог Світлана Бутенко.

На свято завітали сільський голова Тамара Фесько та заступник сільського голови Олена Маєр, які зяли участь у майстер-класі з приготування випічки, звернулися до дітей з вітаннями, побажали всім дітям здоров’я, успіхів, миру та вручили дітям фрукти та солодощі, якими діти змогли пригоститися в кінці зустрічі.

 

p1

 

p1

 

Творимо добро разом!