Надано допомогу територіальній громаді м. Очаків


В ході повномасштабної війни проти України країна-агресор систематично проводить обстріли населених пунктів України та Миколаївської області. 

 9 січня, після проведеного масштабного обстрілу, 80% будівель м. Очаків зазнали значних пошкоджень - це  житлові будинки, заклади охорони здоров’я, соціальні заклади, об’єкти інфраструктури.

Враховуючи, що нанесені збитки перевищили спроможність  громади міста самостійно усунути наслідки обстрілу та з метою підтримки очаківців, головою Новомар’ївської територіальної громади Тамарою Фесько було прийнято рішення про надання допомоги будівельними матеріалами, яку 13 січня було доставлено до м. Очаків.

Будівельні матеріали, а це: 500 м рейки, 50 листів профлиста, 2 рулони гідробар’єру, саморізи на загальну суму майже 50 тис. грн., у супроводі начальника відділу комунальної власності, інфраструктури, ЖКГ, благоустрою , господарського забезпечення та з питань цивільного захисту населення сільської ради Дмитра Ткаченка були доставлені очаківцям.

Висловлюємо вдячність приватному підприємцю Андрію Павелку за оперативне реагування на наше звернення, підготовку асортименту будівельних матеріалів та наданий транспорт для їх доставки. 

Разом до Перемоги!