Проведено засідання виконавчого комітету 


16 березня 2023 року Новомар’ївським сільським головою Тамарою Фесько проведено засідання виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради. 

В ході засідання були розглянуті питання щодо затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна, встановлення піклування над дітьми-сиротами та призначення піклувальника, з яких доповіла начальник служби у справах дітей сільської ради Альона Калько. 

Директор Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліна ГРИЗОГЛАЗ виступила з інформацією про роботу з сім’ями, які  опинилися в складних життєвих обставинах.

З питання затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості послуг з благоустрою виступила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Галина Соловйова, про внесення змін до номенклатури місцевого матеріального резерву Новомар’ївської сільської ради доповів начальник відділу комунальної власності, інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою, господарського забезпечення та з питань цивільного захисту населення Дмитро Ткаченко.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.


Після засідання виконкому сільський голова Тамара Фесько провела робочу нараду зі старостами старостинських округів громади, зупинившись на питаннях благоустрою територій населених пунктів та кладовищ, впорядкуванні пам’ятних знаків, проведення 29.03.2023 року ХХ сесії Новомар’ївської сільської ради, декларування доходів посадовими особами органів місцевого самоврядування та депутатами сільської ради до 31.03.2023 року, декларування доходів одноосібниками.

З розглянутих питань було надано відповідні доручення.