На контролі умови проживання  дітей


З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї та цільового використання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям 10 травня 2023 року працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради спільно з представниками відділу соціального захисту населення Новомар’ївської сільської ради та старостою Миролюбівського старостинського округу проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Миролюбівського старостинського округу (с. Миролюбівка, с. Юріївка, с. Кам’яно-Костувате) під час проведення рейду здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 5 сімей, в яких виховується 13 дітей (з них 13 дітей перебувають  на обліку в службі у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах). За результатами рейдового заходу складено відповідні акти. З законними представниками дітей проведено роз'яснювальну-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, здійснення належного контролю за місцем перебування їх дітей та недопущення вживання алкогольних напоїв тощо. 

За результатами рейду стосовно 2-х сімей службою у справах дітей буде направлено клопотання до відділення поліції №1 Вознесенського районного Управління поліції ГУНП в Миколаївській області про притягнення батьків до адміністративної відповідальності згідно ст.184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків по відношенню до дітей.

Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності   знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради.