Події дня

22 травня 2023 року Новомар’ївським сільським головою Тамарою Фесько проведено розширене засідання виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради, за участі членів виконкому, старост, керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади.

На початку засідання Тамара Фесько вручила присутнім керівникам посвідчення про проходження у 2023 році навчання у сфері цивільного захисту  в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

З питання створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсацій за пошкоджені об’єкти нерухомого майна Новомар’ївської сільської ради доповіла керуюча справами виконавчого комітету сільської ради Галина Соловйова.

На питанні  організації  оздоровчої кампанії  учнів загальноосвітніх шкіл Новомар’ївської сільської ради  в літній період 2023 року детально зупинилася начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму сільської ради Світлана Гірієнко.

Заступник сільського голови Олена Маєр доповіла з питання та націлила присутніх керівників закладів освіти громади на проведення заходів по відзначенню Міжнародного Дня захисту  дітей, Трійці, Дня Конституції України.

В ході засідання були розглянуті питання надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна неповнолітній дитині, на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини без згоди батька, затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав та взяття  сімей під соціальний супровід, з яких доповіла  начальник служби у справах дітей сільської ради Альона Калько. 

В ході засідання також було звернуто увагу керівників закладів освіти на  проведення заходів з благоустрою, завершення навчального року, облаштування класів безпеки та ресурсних кімнат, роботи з сім’ями, які перебувають під соціальним супроводом.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Цього ж дня, сільським головою було проведено засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому розглянуто заяви 5 громадян про надання матеріальної допомоги. Членами комісії прийнято рішення про виділення допомоги на загальну суму 16 тис. грн.