Робоча поїздка до Ганнівського старостинського округу


24 травня Новомар’ївським сільським головою Тамарою Фесько та заступником сільського голови Оленою Маєр здійснено робочу поїздку до  Ганнівського старостинського округу, де в ході зустрічі зі старостою округу Антоніною Козакевич обговорено нагальні питання стосовно наповнення бюджету, проведення заходів з благоустрою населених пунктів, обкошування узбіч доріг, проведення заходів до Дня захисту дітей.

В  ході поїздки відвідано Ганнівський заклад дошкільної освіти, де оглянуто стан закладу на предмет здійснення ремонтних робіт, стан городу та прилеглої території.

В садочку в цей час перебував Петро Беззубик – вчитель фізичного виховання Миролюбівського ліцею, який вже протягом травня в навчальних закладах громади є координатором соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Проєкт є надзвичайно важливим і  передбачає в місцях розміщення спортивних споруд заняття різними видами рухової активності, з використанням спортивного інвентарю та обладнання.  

Вихованці Ганнівського ЗДО з задоволенням виконували фізичні вправи на свіжому повітрі, активно рухалися, з дитинства розуміючи, що спорт – запорука здорового способу життя.