Розпочато відбір проєктів відновлення за фінансування Європейського інвестиційного банку

Розпочато відбір проєктів відновлення за фінансування Європейського інвестиційного банку


European Investment Bank спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України оголосив старт відбору проєктів відбудови, реконструкції та капітального ремонту шкіл, дитсадків, адміністративних центрів і об’єктів ЖКГ, а також на забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб.


Проєкти будуть реалізовані за рахунок фінансових угод між Україною та Європейським інвестиційним банком:


?? Програми з відновлення України. В ній можуть взяти участь органи місцевого самоврядування.


?? Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Подавати проєкти можуть комунальні підприємства та муніципалітети.


Проєкти будуть реалізовані в регіонах, постраждалих внаслідок збройної агресії рф та тих, що зазнали навантаження на соціальну інфраструктуру через значну кількість внутрішньо-переміщених осіб.


Термін реалізації проєктів – від 1 до 3 років в залежності від програми. Кошти будуть спрямовані громадам у вигляді субвенції з державного бюджету.


Проєкти для участі у програмі з відновлення України можна надсилати до 25 червня 2023 р., у надзвичайній кредитній програмі - до 2 червня 2023 р. Разом із супровідним листом їх можна відправляти через систему електронної взаємодії органів влади (у разі її відсутності - на електронну адресу Мініфраструктури: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).


З умовами участі в проєктах можна ознайомитися за наступними посиланнями:


??https://mtu.gov.ua/news/34331.html


??https://mtu.gov.ua/news/34332.html


Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.