Робоча нарада.

 

Робочу нараду провела 5 січня Новомар’ївський сільський голова Тамара Фесько з керівниками структурних підрозділів сільської ради та старостами старостинських округів, в ході якої були підведені підсумки роботи ради у 2021 році та розглянуті питання щодо роботи у 2022 році, зокрема наповнення бюджету сільської ради.

 

В ході наради було обговорено питання підготовки та проведення 19 січня 2022 року  позачергової сесії сільської ради, організації харчування дітей у закладах загальної середньої освіти громади у 2022 році.

Детально сільський голова зупинилася на питанні підготовки та проведенні заходів до Різдва Христового та Старого Нового року, в тому числі і на території старостинських округів.

 Тамара Фесько звернула увагу присутніх та наголосила на необхідності дотримання вимог безпечного  перебування людей при проведенні заходів на Водохреще, у зв’язку з чим надала відповідні доручення.

Цього ж дня було проведено засідання виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради.

В ході засідання були розглянуті питання щодо затвердження переліку об’єктів та видів громадських для осіб, на яких судом накладено адміністративне  стягнення у виді громадських та суспільно корисних робіт та для відбування кримінального покарання у вигляді громадських робіт, заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав, встановлення опіки над  дитиною та інші питання.