Різдвяні зустрічі.

Зима радує нас святами. Одним з найвеличніших християнських свят є Різдво Христове. Здавна його прийнято відзначати у сімейному колі, разом з найближчими і найдорожчими людьми.

 

Різдвяна пора – особливий час, бо саме у такі дні кожен з нас так чекає на диво, тому так важливо пам’ятати про збереження українських традицій, тепле спілкування у колі найдорожчих нам людей, а особливо з  людьми одиноко проживаючими, пенсіонерами.

Саме тому, з нагоди Різдва Христового, 6 січня сільським головою Тамарою Фесько, заступником сільського голови Оленою Маєр, працівниками відділу соціального захисту населення ради, старостами старостинських округів було відвідано людей похилого віку, одиноко проживаючих громадян, яких привітали зі святом та вручили традиційну вечерю.

Тамара Фесько зустрілася з сім’єю Терещенків, шанованою сім’єю, в якій Іван Іванович багато років пропрацював в овочівницькій бригаді, яка вирощувала знатні у всьому Братському районі помідори, а його дружина – Галина Федорівна тривалий час - секретарем сільської ради; Олексієм Андрійовичем Нікуліним, Іваном Андрійовичем Благорозумним та Марією Марківною Козоброд, вчителями, які більше 40 років життя віддали роботі з дітьми в Новомар’ївській школі та Альоною Тряновою – людиною з особливими потребами.

Інші сім’ї відвідали працівники ради, які опікуються в громаді питаннями соціального захисту населення та старостинських округів ради.

У теплій, дружній та щирій атмосфері, з побажаннями здоров`я та всіляких гараздів у Новому році пройшли ці зустрічі, оскільки напередодні свята Різдва Христового так хочеться побажати всім міцного здоров’я, миру, затишку та тепла.

Приємні враження та позитивні емоції були отримані в ході цих Різдвяних зустрічей, із сподіваннями на те, що протягом всього року різдвяна зірка буде об’єднувати усіх нас!

image010 image011