Нарада з освітянами

12 січня Новомар’ївським сільським головою Тамарою Фесько на базі Миролюбівського ЗЗСО І-ІІІ ст. проведено нараду з директорами загальноосвітніх навчальних закладів громади.

В нараді взяли участь заступник сільського голови Олена Маєр, керуюча справами виконавчого комітету Галина Соловйова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Світлана Гірієнко, старости старостинських округів, водії шкільних автобусів.

Під час наради було підведено підсумки роботи освітянської галузі в першому семестрі та визначено основні напрямки роботи до кінця навчального року.

В своєму виступі сільський голова Тамара Фесько зупинилася на питаннях підсумків роботи навчальних закладів за перший семестр, якості надання освітніх послуг, організації харчування дітей та їх підвезенні, дотриманні температурного режиму в закладах освіти та забезпечення їх паливом, участі дітей олімпіадах та конкурсах, проведенні заходів до Дня Соборності України.

З метою покращення якості надання освітніх послуг, в межах Національного проєкту Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації, для вчителів Новомар’ївської громади надійшло 29 ноутбуків, які сільським головою Тамарою Фесько під час наради було вручено директорам навчальних закладів.