Засідання виконавчого комітету

 

Засідання виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради провела 19 січня сільський голова Тамара Фесько.

В ході засідання, за участі фельдшерів ФАПів громади, було розглянуто питання стану медичного обслуговування на території Новомар’ївської сільської ради, з якого виступила Ольга Кузіна – головний лікар КНП «Братський центр первинної медико-санітарної допомоги», яка проінформувала присутніх про ситуацію з захворюваністю та народжуваністю на території ради, проведенням щеплень та вакцинації, фінансуванням галузі. В обговоренні даного питання взяли участь  старости старостинських округів та фельдшери.

Тамара Фесько наголосила на налагодженості співпраці з КНП «Братський центр первинної медико-санітарної допомоги», в частині забезпечення належного медичного обслуговування населення, фінансування відповідних програм та оплати праці медичних працівників.

Крім цього, на засіданні виконкому було розглянуто пропозиції члена молодіжної ради при Миколаївській ОДА Коваленка Артура, питання щодо стану технологічної та пожежної безпеки на території ради, визначено перелік заходів до Дня Соборності України та терміни проведення звітів старост старостинських округів про роботу у 2021 році на території округів.