Великодні подарунки  захисникам

 

Протягом останніх днів в Новомар’ївській громаді активно проводилася робота по збору великодніх наборів для військових Збройних Сил України.

21 квітня сільським головою Тамарою Фесько, заступником сільського голови Оленою Маєр та водієм Михайлом Чемерисом шкільним автобусом допомога, зібрана, учнями, працівниками закладів освіти та культури, старостинськими округами, жителями громади, а це: солодощі, запашні паски, консерви, тушковане консервоване м’ясо, мед, повидло, була доставлена до однієї з військових частин Збройних Сил України.

Окремо захисникам було вручено Державний Прапор України, як символ нашої державності та підписані дітьми великодні листівки і виготовлені обереги з побажаннями перемоги та встановлення миру в Україні.

Великодні подарунки були вручені військовим з побажаннями від усіх жителів громади сил, здоров’я, миру, злагоди, віри у перемогу України та її велике майбутнє.

Новомар’ївська сільська рада висловлює глибоку вдячність всім, хто долучився до акції «Великодній кошик - захисникам», всім, хто знайшов можливість  підтримати наших військових, бо для всіх нас – Україна понад усе!