САДЖАЄМО САДИ ПЕРЕМОГИ!

 

Сади Перемоги - всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

Мета акції – кожному українцю  посадити Сад Перемоги у своєму домогосподарстві, присадибній ділянці, клаптику землі, який до того не використовувався, щоб  забезпечити продовольством не лише свою сім’ю, а й підтримати українців на тимчасово окупованих територіях, внутрішньо переміщених осіб та всіх, хто на передовій.

Новомар’ївська сільська громада не  стоїть осторонь цієї справи. Сільський голова Тамара Фесько, ще в березні закликала жителів громади, навчальні заклади максимально долучитися до посадки овочів на присадибних ділянках, шкільних городах.

І як результат, фактично кожен житель громади збільшив посіви сільськогосподарських культур, посадку овочів, щоб забезпечити  себе, свої сім’ї, і поділитися з іншими. Сільські городи, які висадили дорослі, діти і навіть військовослужбовці, почали рясніти сходами овочів.

Сільський голова відзначає, що жителі до цього питання поставилися з розумінням, бо ми – абсолютно аграрна громада, населення вирощує сільгосппродукцію саме. Кожен з нас має посадити свій Сад Перемоги, бо це допоможе знизити ризик продовольчої кризи, ефективно використати кожен клаптик землі, на якому можна виростити врожай задля спільної перемоги України!

Сад Перемоги – внесок кожного у перемогу України!