Робоча поїздка

 

 

10 травня Новомар"ївським сільським головою Тамарою Фесько, першим заступником сільського голови Наталією Глаголенко та керуючою справами виконавчого комітету Галиною Соловйовою  здійснено робочу поїздку до Григорівського старостинського округу.

В ході поїздки було відвідано Григорівську філію Новомар’ївського опорного навчального закладу та Михайло-Жуківський і Григорівський дитячі садки, в яких було заактовано залишки вугілля та дров на кінець опалювального періоду 2021/2022 років та визначено потребу в паливі на наступний опалювальний період. З керівництвом закладів обговорено питання догляду за шкільними городами, заходи, які необхідно вжити по підготовці до нового навчального року та опалювального сезону, в частині забезпечення паливом, енергоносіями, проведення заходів з їх економії та енергозбереження.

Під час зустрічі з в.о. старости Сніжаною Булаткіною, сільський голова обговорила нагальні питання, наголосивши на необхідності продовження проведення заходів з благоустрою, в частині викошування трави, дотримання землекористувачами вимог земельного законодавства на території старостинського округу, підготовки закладів бюджетної сфери до нового опалювального сезону.