Хвилююча мить прощання зі школою


Ось і дійшов до завершення непростий 2021-2022 навчальний рік – рік неочікуваних викликів, тривог і хвилювань!

1 та 3 червня в навчальних закладах громади пролунали останні дзвоники, які сповістили про звершення освітнього процесу.

А 17 червня випускники Новомар’ївського опорного закладу та Миролюбівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів отримали свідоцтва про здобуття повної загальної освіти.

Дуже радує те, що цьогоріч четверо випускників навчальних закладів громади отримали медалі: золоті – Тищенко Дар’я та Єленчук Анастасія  з Миролюбівської школи, Коваленко Артур  з Новомар’ївського опорного закладу та срібну - Галеба Вікторія з Ганнівського ЗЗСО, що підтверджує цілеспрямовану, наполегливу, результативну роботу педагогів, дітей та батьків у прагненні до знань.

Цього дня до навчальних закладів сіл Новомар’ївки та Миролюбівки завітали сільський голова Тамара Фесько та заступник сільського голови Олена Маєр, щоб привітати випускників, вчителів, батьків та вручити дітям  свідоцтва про здобуття освіти, а медалістам - їх заслужені відзнаки.

Виступаючи, сільський голова щиро вітала випускників, побажала миру, який сьогодні так необхідний всім, обрати собі гарну життєву дорогу і впевнено та успішно на ній реалізувалися! 

В обох навчальних закладах Тамара Фесько вручила медалістам їх відзнаки та подарунки на згадку від сільської ради. В Миролюбівській школі букет квітів сільським головою було вручено директору школи, депутату сільської ради Надії Горінській в знак вдячності їй та всьому педагогічному колективу за професіоналізм, результативну роботу, яка допомагає щороку мати вагомі результати в отриманні дітьми знань.

Отже, навчальний рік завершився, а школи громади вже починають готуватися до нового, щоб першого вересня двері навчальних закладів відчинилися і прийняли в свої стіни галасливу юрбу учнів. 

До зустрічі 1 вересня! Все буде добре! Все буде Україна!