Події дня


4 липня Новомар'ївський сільський голова Тамара Фесько провела  робочу нараду з керівниками структурних підрозділів ради. 

В ході наради було детально проаналізовано підсумки надходжень до бюджету ради за червень та І півріччя 2022 року, сплати податків, декларування доходів одноосібниками, роботу, що проводиться по реєстрації внутрішньо переміщених осіб та надання їм допомоги, заготівлі продуктів харчування закладами освіти громади, продовження роботи по благоустрою населених пунктів, в частині обкошування територій від бур’янів та інші.  

З усіх розглянутих питань були надані відповідні доручення.

Цього ж дня Новомар'ївський сільський голова Тамара Фесько, перший заступник сільського голови Наталія Глаголенко, заступник сільського голови Олена Маєр та керуюча справами виконавчого комітету ради Галина Соловйова  здійснили робочу поїздку до Ганнівського старостинського округу.

В рамках робочого візиту було відвідано сім'ю внутрішньо переміщених осіб, з метою з'ясування потреб та умов проживання, та надано роз'яснення щодо порядку надання гуманітарної допомоги,  отримання виплат і їх використання.

Сільським головою було проведено робочу нараду з працівниками старостинського округу з питань соціального захисту населення та захисту прав дітей. Зокрема, було звернуто увагу на призначення та надання соціальних послуг, гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, захисту прав дітей, контролю за умовами їх проживання. Наголошено на активізації роботи по  декларуванню доходів одноосібниками, надходженню до бюджету та сплаті податків.  

Керуюча справами виконавчого комітету ради Галина Соловйова взяла участь у сході громадян в с. Мостове, на якому були розглянуті питання оплати за водокористування жителями села, продовження роботи по благоустрою села, в частині обкошування території від бур’янів та інші.