Про вступ на навчання

Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 106 затверджено Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Інститут державного управління Чорноморського національного університету імені Петра Могили у 2022 році проводить набір державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на навчання у магістратурі за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за денною та заочною формами навчання, за державним замовленням та за контрактом. 

У 2022 році конкурсний відбір осіб на навчання на основі раніше здобутого ступеня вищої освіти бакалавра здійснюється за результатом магістерського тесту навчальної компетентності , на основі раніше здобутого ступеня вищої освіти спеціаліста/магістра – за результатом фахового вступного випробування з основ економіки, держави і права, який проводиться університетом дистанційно.

 У 2022 році для вступу на навчання особа подає на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. наступні документи: 

особисту заяву про вступ за державним замовленням до закладу вищої освіти на навчання в електронній формі із накладеним електронним підписом такої особи відповідно до вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг;

 кольорове фото;

 відомості про документ про вищу освіту (серія, номер, здобутий ступінь освіти) або електронну копію (скан-копію) оригіналу паперового документа про вищу освіту (для документів про вищу освіту, виданих до 2012 року); 

електронну копію (скан-копію) оригіналу паперової трудової книжки (у разі наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування; відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків**;

 унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності). 

Електронні копії оригіналів паперових документів (скан-копії) мають бути кольоровими, придатними для сприйняття їх змісту та засвідчені електронним підписом особи відповідно до вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг. За відповідність електронних копій (скан-копій) оригіналам паперових документів відповідає заявник. 

Навчання слухачів за державним замовленням відбувається за кошти державного бюджету, після погодження кандидатур вступників з Національним агентством з питань державної служби України. Термін навчання за очною та заочною формами здобуття вищої освіти становить 1 рік 4 місяці. Вартість навчання за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування на умовах договору за кошти фізичних та/або юридичних осіб складає:

¦ для денної форми навчання — 39240 за весь період навчання; 

¦ для заочної форми навчання — 22 800 за весь період навчання. 

Інститут державного управління ЧНУ ім. Петра Могили має сімнадцятирічний досвід підготовки фахівців для ринку праці у сфері публічного управління, здатних професійно розв’язувати проблеми та вирішувати завдання стратегічного та поточного управління публічною сферою.

 Просимо Вас розглянути питання щодо направлення на навчання до магістратури Інституту державного управління Чорноморського національного університету ім. Петра Могили посадових осіб місцевого самоврядування, довести цю інформацію до відома усіх працівників і надати інформацію щодо вступників за формою, що додається.

 Більше інформації за посиланнями https://du.chmnu.edu.ua/ 

 Консультації щодо вступу до магістратури за телефонами: (0512) 76-71-92, 093-9394284, 066-160-92-66 (методисти Інституту державного управління).