Події дня


8 липня Новомар’ївським сільським головою Тамарою Фесько проведено робочу нараду зі старостами старостинських округів, керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади. В нараді взяли участь заступники сільського голови та керівники структурних підрозділів ради.

На початку наради сільський голова привітала з днем народження директора Миролюбівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Надію Горінську, побажавши їй успіхів та всіляких гараздів.

В ході наради були обговорені питання стану виконання бюджету сільської ради, підготовки закладів освіти громади до початку нового 2022-2023 навчального року та сталого проходження опалювального періоду, облаштування укриттів для учасників освітнього процесу, стану заготівлі продуктів харчування закладами освіти громади та інші.

Тамара Фесько довела до відома присутніх на нараді керівників закладів освіти зміст листа Міністерства освіти України від 30.06.2022 року про організацію 2022/2023 навчального року та детально зупинилася на забезпеченні виконання розпорядження сільського голови від 05.07.2022 року № 77-р «Про підготовку закладів освіти Новомар’ївської сільської ради до 2022-2023 навчального року».

З усіх розглянутих питань сільським головою були надані відповідні доручення.

Цього ж дня Новомар'ївський сільський голова Тамара Фесько, заступник сільського голови Олена Маєр та керуюча справами виконавчого комітету ради Галина Соловйова  здійснили робочу поїздку до Кам’янокостуватського закладу освіти, перевіривши стан підготовки до нового навчального року та опалювального сезону.

 З директором навчального закладу Ольгою Кісільовою обговорено питання облаштування укриття для учасників освітнього процесу та забезпечення його організації з 1 вересня 2022 року.