В громаді розпочалися заходи до Дня Української Державності


25 липня, як зазначив Президент України, почався важливий тиждень – тиждень, коли ми вперше, 28 липня, відзначимо День Української Державності -   день, який підтвердить тисячолітню історію нашої культури, нашої самобутності, традицій та звичаїв.

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо. А отже, захистимо країну в цій війні за незалежність та підтримаємо Збройні Сили України.

В Новомар’ївській громаді з 25 липня почався цикл заходів до Дня Української Державності.

Сільський голова Тамара Фесько відвідала Новомар’ївську сільську бібліотеку, де проводиться робота по формуванню пакетів з трав’яними зборами для військових та спільно з керуючою справами виконавчого комітету Галиною Соловйовою долучилася до цієї справи. 

Зібрані та засушені трав’яні збори для заварювання: липу, м'яту, чебрець, звіробій, мелісу, ромашку та інші трави сформовано у більш як 200 пакетів, які в подальшому будуть передані військовим.

Крім того, сільський голова в Новомар’ївській бібліотеці ознайомилася з заходами, які будуть проведені до Дня Української Державності та переглядом літератури, який уже оформлено для відвідувачів.