Події дня


Робочу нараду провела 2 серпня Новомар’ївський сільський голова Тамара Фесько з керівниками структурних підрозділів Новомар’ївської сільської ради, в ході якої були розглянуті питання виконання бюджету сільської ради за липень та 7 місяців 2022 року, роботи з платниками податків.

В ході наради сільський голова підвела підсумки проведених заходів до Дня Української Державності, відзначивши роботу відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму сільської ради, старост старостинських округів, працівників освіти та культури громади та поставила завдання по підготовці та проведенню заходів до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Тамара Фесько надала відповідні доручення з роботи з внутрішньо переміщеними особами, продовженню роботи по викошуванню бур’янів в населених пунктах громади та на під’їздах до них.

Були розглянуті також інші нагальні питання щодо життєдіяльності громади.

Цього ж дня Тамара Фесько, в рамках робочої поїздки,  відвідала оздоровчий табір «Лісова казка», поспілкувалася з його працівниками, перевірила стан його утримання, збереження майна, благоустрою території.