Спільний рейд по сімям, які опинилися в складних життєвих обставинах


Проведення профілактичних рейдів одна з форм роботи служби у справах дітей Новомарївської сільської ради.

Метою виїздів є здійснення контролю за виконанням свої обов'язків батьками по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.

Так,  20 вересня 2022 року, начальником служби у справах дітей сільської ради Альоною Калько, директором Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліною Гризоглаз та дільничним офіцером поліції відділу поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП  в Миколаївській області капітаном поліції Євгенієм Команівським проведено спільний профілактичний рейд по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

В ході рейду обстежено умови проживання дітей, стан готовності житлових приміщень до опалювального періоду в селах Новомарївка, Обухівка, Ганнівка, Мостове та Миролюбівка.

З батьками проведено роз'яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов'язків, дотримання санітарно гігієнічних норм у житлових приміщеннях, адже  саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виховання та утримання своїх дітей, надано роз’яснення та консультації з цього приводу.

При проведенні бесід з батьками та дітьми особлива увага приділялась дотриманню правил безпеки дітей під час воєнного стану, протипожежної безпеки в опалювальний період, попередження насильства в сім’ї. Батьків було попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей

Крім того, під час рейду було здійснено обстеження торгівельних об’єктів та проведено роз’яснювальну роботу з працівниками торгівлі стосовно дотримання вимог законодавства щодо заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.