Зустрічі з воїнами-земляками в Міжнародний день миру


Традиційно, 21 вересня, в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. 

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це - усвідомлена мета, адже за право жити у власній державі в країні триває війна. І найвищу цінність миру сьогодні відчула кожна українська родина. 

Ми усвідомлюємо, що мир – це не тільки боротьба Збройних Сил України, а й щоденна праця кожного з нас задля їх підтримки. 

В навчальних закладах громади 21 вересня  пройшли тематичні заходи, пронизані темою миру, єдності, перемоги.

Школярі виготовили обереги для військових, які, разом з продуктами харчування, ліками були вручені нашим землякам – захисникам: Олегу Козакевичу, Юрію Колпаку та Андрію Ракітіну, які саме в цей день перебували у короткочасній відпустці вдома, сільським головою Тамарою Фесько, з побажаннями миру та здоров’я від усіх жителів громади. 


А Андрій Ракітін для передачі своїй військової частини отримав від громади автономний опалювач автомобіля.

Підтримка наших військових – це спільна справа всіх нас, а Міжнародний день миру - це свято, яке  покликане кожному зробити конкретний внесок заради миру в нашій країні.