Проведено засідання виконавчого комітету


7 листопада 2022 року Новомар’ївським сільським головою Тамарою Фесько було проведено розширене засідання виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради за участі членів виконкому, директорів закладів загальної середньої освіти громади та землевпорядників старостинських округів. 

На початку засідання перед присутніми виступила керуюча Братським відділенням Державного Ощадного банку України Вікторія Квятковська, яка познайомила присутніх з послугами, які надаються клієнтам та закликала до співпраці з банком.

В ході засідання були розглянуті питання про проєкт сільського бюджету Новомар’ївської сільської територіальної громади на 2023 рік, внесення змін до бюджету Новомар’ївської сільської територіальної громади на 2022 рік,  затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Новомар’ївської сільської ради за 9 місяців 2022 року, встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування. 

У зв’язку з початком періоду несприятливих погодних умов значна увага була приділена питанням заключення договорів на розчистку доріг, забезпечення посипковим матеріалом, належної роботи пунктів обігріву. 

Детально, за участі землевпорядників, було розглянуто питання сплати податків землекористувачами та фізичними особами – підприємцями (в розрізі кожного платника) та надано доручення стосовно активізації цієї роботи.

Директорам Ганнівського та Миролюбівського ліцеїв, Костуватської гімназії  та Григорівської філії Новомар’ївського ліцею, з метою забезпечення безперервності освітнього процесу за дистанційною формою навчання, сільським головою було вручено 10 хромбуків, які надійшли до Миколаївської області у межах домовленостей з компанією «Googl». 

З директорами навчальних закладів сільським головою Тамарою Фесько, заступником сільського голови Оленою Маєр та начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму сільської ради Світланою Гірієнко було розглянуто питання фінансування закладів освіти та використання освітньої субвенції, сталого проходження опалювального сезону 2022-2023 року, організації навчально-виховного процесу, організації та проведення  заходів з учнями. 

Цього ж дня було проведено засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, в ході якого було розглянуто дві заяви стосовно надання матеріальної допомоги, які задоволено.