Привітали працівників культури громади


8 листопада до Новомар’ївської сільської ради з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва запросили працівників будинків культури і сільських клубів громади. 

Багато щирих, теплих слів з вуст сільського голови Тамари Фесько пролунало на адресу тих, хто своєю творчою працею,  талантом, професійною майстерністю дарує жителям громади радість, незабутні враження та гарний настрій.

 За плідну працю, вагомий внесок у розвиток культури громади та з нагоди професійного свята грамотою Вознесенської районної військової адміністрації відзначено начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму сільської ради Світлану Гірієнко та подякою - директора Григорівського будинку культури Надію Гришутіну.

Подяками Новомар’ївської сільської ради було відзначено колективи Миролюбівського та Новомар’ївського будинків культури.

Всім присутнім культпрацівникам від сільської ради з нагоди свята було вручено святкові подарунки з побажаннями миру, добра та подальших творчих здобутків.