Проводимо осінню акцію з благоустрою


 В Новомар’ївській громаді традиційно проводиться осіння акція з благоустрою «За чисте довкілля» із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах.

Проведення акції стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

 

 8 листопада в с. Новомар’ївка та Григорівському старостинському окрузі відбулася ціла низка заходів з благоустрою, покращення санітарного стану узбіч  доріг та населених пунктів. 

Зокрема, працівниками Новомар’ївської сільської ради впорядковано узбіччя дороги до с. Людмилівка: впорядковано територію, де розміщувався блокпост, звільнено дорожнє полотно від сторонніх предметів, знищено сухі бур’яни та впорядковано придорожню територію.

В с. Новомар’ївка педагогічними працівниками Новомар’ївського ліцею очищено  від опалого листя та сухих бур’янів частину центральної вулиці, на зупинках та біля містка, що веде до с. Людмилівка.

Сільська рада висловлює вдячність директору ПП ССПП «Куйбишева» Володимиру Суровцеву за надану техніку для демонтажу блокпоста по дорозі на с. Людмилівка.

Дякуємо всім, хто взяв участь у суботнику і наголошуємо, що кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.