Проведено засідання виконавчого комітету


16 листопада 2022 року Новомар’ївським сільським головою Тамарою Фесько було проведено засідання виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради. 

В ході засідання були розглянуті питання про утворення добровільної пожежної команди Новомар’ївської сільської ради, проведення заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят, затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості послуг з благоустрою та внесено зміни до проєкту бюджету Новомар’ївської сільської ради на 2023 рік. 

З питання утворення добровільної пожежної команди перед членами виконкому виступив Дмитро Ткаченко – начальник відділу комунальної власності, інфраструктури, ЖКГ, благоустрою та з питань надзвичайних ситуацій сільської ради.

У розгляді цього питання у засіданні виконкому взяли участь: Сергій Турчевський -  начальник 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Миколаївській області, Максим Лейфура – головний інспектор відділу ГУ ДСНС України в Миколаївській області та Дмитро Петренко - заступник начальника  Вознесенського районного управління ГУ ДСНС України в Миколаївській області, які надали детальні роз’яснення щодо порядку формування добровільної пожежної команди, її матеріально-технічного забезпечення та відповіли на питання членів виконкому.

 По проведенню заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят перед присутніми виступила заступник сільського голови Олена Маєр, детально проінформувавши про особливості проведення заходів в умовах воєнного стану.

Сільський голова Тамара Фесько звернула увагу старост старостинських округів, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму сільської ради Світлани Гірієнко на дотриманні правил пожежної безпеки, заборони використання ілюмінації, дотримання світломаскування в населених пунктах, закладах освіти та культури громади при проведенні заходів.

Засідання виконкому пройшло за активної участі всіх присутніх, з усіх питань прийнято відповідні рішення.