Вітання з Днем працівників сільського господарства

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом – Днем працівників сільського господарства!

Цей день - це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею,  щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Це свято, коли ми звеличуємо людину праці на землі. Достаток у родинах, благополуччя села і надходження до бюджету – все це сьогодні забезпечують аграрії.

Не дивлячись на складні реалії воєнного стану аграрії громади не тільки зібрали врожай 2022 року, а й забезпечили посів озимих під врожай наступного року, сплачували податки, надавали допомогу Збройним Силам України технікою, дизельним пальним, продуктами харчування.

По суті, День працівників сільського господарства – це свято кожного жителя громади, які на своїх присадибних ділянках вирощують необхідну сільськогосподарську продукцію для забезпечення своїх сімей, діляться нею з військовими та внутрішньо переміщеними особами, бо завдяки щоденній праці кожного сільського жителя може сьогодні розвиватися громада і держава в цілому.

Хочу з вдячністю цього дня згадати усіх представників старшого покоління, ветеранів аграрної ниви, тих, хто у всі часи важкою фізичною працею ростив хліб, бо саме вони – наше коріння, здоров’я вам та довгих років життя. 

В цей день висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу громади – керівникам сільськогосподарських підприємств, фермерам, одноосібникам, хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, кожному мешканцю громади – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом, бо завдяки вам може сьогодні розвиватися громада і держава в цілому.

Дякую вам за самовіддану працю, сподіваюся на подальші ділові і конструктивні стосунки, бо завдяки цьому успішно розвиватимуться села громади, покращуватимуться умови життя і праці, загальний добробут родин.

Бажаю усім нам миру, міцного здоров’я, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Нехай небо над Україною буде мирним, і під ним щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – впевненість у завтрашньому дні!

З повагою

Новомар’ївський сільський голова                                                      Тамара ФЕСЬКО