Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Тому щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.

21 вересня п.р. відбулася ХІІІ позачергова сесія сільської ради сьомого скликання відповідно до розпорядження Миколаївської облдержадміністрації від  16.09.2020 №364-р

У Новомар'ївській об'єднаній територіальній громаді відбувається ремонт доріг комунальної власності по вул. Танкістів у селі Новомар'ївка та вул. Садовій у селі Миролюбівка.

               В період з 01 до 19 вересня громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Let`s do it Ukraine» проводила Всеукраїнський день прибирання .

               З 12 по 16 вересня в закладах освіти Новомар"ївської ОТГ було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.

               16.09.2020 року відбулося позачергове розширене засідання виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради під головуванням Тамари Фесько

на виконання доручення заступника голови Миколаївської ОДА Тетяни Стахевич

               Триває перевірка закладів освіти. 15.09.2020 року на виконання розпорядженням сільського голови від 07 вересня поточного року №41-р

               Розпорядженням сільського голови від 07 вересня поточного року №41-р створено робочу групу для проведення попередньої перевірки закладів освіти

14.09.2020 року відбулася апаратна нарада під головуванням Тамари Фесько за участі профільних заступників та начальників відділів.

 

Міністерство соціальної політики України надає роз’яснення стосовно можливості отримання грошової компенсації вартості одноразової грошової допомоги «пакунок малюка».

Сторінка 1 із 20