Надрукувати
Перегляди: 345

20 лютого особлива дата - день Героїв Небесної Сотні. Подвиг наших співвітчизників вшанували у закладах освіти Новомар'ївської сільської ради.

Вчителями української літератури Новомар’ївського ОНЗ було проведено захід: читання поезій, присвячених ;подвигу Героїв Небесної сотні серед учнів 5-11 класів.

Відбулися заходи в Костуватському ЗЗСО І-ІІ ст.
Проведено тематичну лінійку

Україна не раз піднімалася з колін. Побита і в ранах, та нездоланна для ворогів своїх, вона йшла ворогу під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей. Терновим шляхом дійшла Україна до сьогоднішніх днів.

Сторіччями здригався мій народ Від ярм, від зрад й кривавих заворушень, І мову як духовний ополот Втирали в бруд прямісінько у душах. Шевченко вмер. І Лесі вже нема. Є незалежність. Є уже свобода.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

Школярі відвідали шкільний музей та малювали малюнки

 image006
 image006  image006
 image006 
DSCN1797

У К-Костуватському ЗЗСО був проведений виховний захід «А сотня відлетіла в небеса», приурочений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учасники виховного заходу разом з присутніми провели короткий екскурс в історію Революції Гідності, згадали героїв Небесної Сотні, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв,виконали пісню «Заспіваймо за Україну». Було продемонстровано фото- та відеохроніку героїчних подій Майдану. Також учні школи відвідали музейну кімнату школи з метою перегляду тематичної виставки-спомину «Небесна сотня Євромайдану»

DSCN1797 DSCN1797
Відповідні заходи відбулися і в Миролюбівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів
Оформлено стенд «Небесна сотня в небо полетіла…» Проведено виховні години «Небесна сотня. Герої не вмирають» серед учнів 1-4 кл. та урок пам'яті «Час плине, а пам'ять залишається» серед учнів 5-8 кл., усний журнал «Небесна сотня у наших серцях» серед учнів 9-11 кл.

IMG 8465
IMG 8465