27.02.2020 року у Новомар’ївській сільській ОТГ відбувся особистий прийом в.о.начальника Держгеокадастру у Миколаївській області Андрія Кіро.

Громадян, які були записані на прийом, цікавили питання міни земельних ділянок, виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства до 2 га.
Відбувся діалог Андрія Кіро з головою ОТГ Тамарою Фесько, депутатом Миколаївської обласної ради Олександром Казаріним, головою ПРАТ «Добробут» Олександром Мезником стосовно передачі земель у власність ОТГ, встановлення меж, інвентаризації земель.
Директор Миколаївського відділення Управління державного фонду підтримки фермерських господарств Андрій Диченко презентував пілотний проект про створення єдиного реєстру сільгосптоваровиробників.
Начальник відділу бюджетного фінансування, бухгалтерського обліку департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОДА Ігор Потриваєв спілкувався із землекористувачами Юдовим С.Ю. та Кошкоданом В.О.  стосовно відкриття сімейних фермерських господарств та роз’яснив, які умови для отримання державних коштів на розвиток цього виду фермерства.
Також на питання жителів ОТГ відповідав начальник відділу у Братському районі головного управління  Держгеокадастру у Миколаївській області Олександр Меріков