28.02.2020 відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням голови сільської ради Тамари Фесько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Були розглянуті наступні питання:

1.           Про стан правопорядку на території обслуговування, ужиті заходи, спрямовані на запобігання вчиненню правопорушень протягом двох місяців поточного року Братським ВП ГУНП України в Миколаївській області

2.           Про завершення поточного ремонту даху Костуватського ЗЗСО.

3.           Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою  жителю с. Петрівка 1: Трофиму В.А.

4.           Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Новомар’ївської сільської ради протягом навчального року та в оздоровчий період, а саме: організація харчування в пришкільних таборах та оздоровчому таборі «Лісова казка».

5.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю с. Кам’яно -Костувате Кошкодану В.О.

6.           Про звернення заступника директора з НРВ Новомар’ївського ОНЗ ЗСО I-III ступенів Собовенко І.А. щодо систематичного порушення дисципліни учнем 4 класу Нємцевим Даніїлом.

7.           Про надання згоди на розробку генеральних планів з планами зонування с. П’ятихатки, с. Прищепівка, с. Кам’янопіль, с. Кам’яно-Костувате Братського району Миколаївської області.

8.           Про надання згоди на розробку генеральних планів з планами зонування с. Новомар’ївка, с. Обухівка Братського району Миколаївської області.

9.           Про надання згоди на розробку генеральних планів з планами зонування с. Миролюбівка, с. Лісове, с. Юріївка Братського району Миколаївської області.

10.         Про зміну адреси нежитлового об’єкту бар-Янтарний, столова в с. Новомар’ївка.

 

Різне: 1. Про початок компанії декларування доходів громадян.

    2.  Про розгляд звернення Братської районної державної адміністрації з приводу делегування коштів на утримання 2 штатних одиниць Братського управління соціального захисту населення в сумі 126765,32 грн.

     3.  Про розгляд клопотання керівника КНП « Братської ЦРЛ» Рябової Т.П. про виділення коштів на придбання цифрового рентген апарату.

     4.  Про розробку логотипу громади.

     5.  Про розгляд заяв вихователів Обухівського ЗДО про виплату їм надбавок за престижність праці