Шановні мешканці

села Кам’яно-Костувате, села П’ятихатки!

Повідомляємо, що з 16 квітня 2020 року починаються громадські обговорення

відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду звітів про стратегічну екологічну оцінку до документівдержавного планування - генеральних планів забудови території с. Кам’яно-Костувате, с. П’ятихатки Братського району Миколаївської області на підставі рішення Новомар’ївської сільської ради IX сеcії сьомого скликання № 19 від «03» квітня 2020 року «Про надання згоди  на розробку генеральних планів з планами зонування с. П’ятихатки, с. Прищепівка, с. Кам’янопіль, с. Кам’яно-Костувате Братського району Миколаївської області».

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу -  Новомар’ївськасільська рада Братського району Миколаївської області, виконавець – ТОВ«ТБ МОІЦ».

 Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Новомар’ївської сільської ради за адресою: 55424, Миколаївська обл., Братський р-н, с. Новомар`ївка, вул. Данила Галицького, буд. 24.

 Проведення консультацій з управлінням охорони здоров’я Миколаївської ОДА та  управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 17.00 години 16.05.2020 року.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: 55424, Миколаївська обл., Братський р-н, с. Новомар`ївка, вул. Данила Галицького, буд. 24.

Відповідальний спеціаліст Козакевич А.А., тел. +380 68 181 5773.

З В І Т про СЕО Кам"яно-Костувате

З В І Т про СЕО Пятихатки