28 червня, українці відзначають День молоді -2020. Це свято молодості, літа і позитиву – відмінний привід привітати всіх юнаків і дівчат, а також людей, хто молодий душею. О 6 годині ранку свято розпочалося в Новомар"ївській ОТГ із змагання з поплавкової ловлі риби "Superfish".

 

Перемогу здобули Кириленко Микола та Григоренко Андрій (по 5 рибин), Кириленко Софія (2 рибинки). Не дивлячись на спекотний ранок, малий улов, риби хватило б на уху, але учасники, справжні риболови, вирішили випустити рибу, аби дати час коропу підрости, щоб піймати цю здобич в наступному році. Всі учасники отримали солодощі від голови ССПП"Куйбишева" Олександра КАЗАРІНА та голови Новомар"ївської сільської ради Тамари ФЕСЬКО. До нової зустрічі у змаганнях "Superfish- 2021". Чекаємо на юних рибалок у наступному сезоні.

А о 2000 вечора відбувся мотозаїзд, в якому взяли участь дев"ять учасників  на своїх «залізних конях». Заїзд відбувся з дотриманням всіх карантинних заходів, в супроводі екіпажу  Братського відділу поліції та медичного працівника. Юні «шумахери» отримали море задоволення, позитивної енергії, а також солодкі подарунки від  голови ССПП "Куйбишева", депутата Миколаївської обласної ради Олександра КАЗАРІНА та Новомар"ївського сільського голови  Тамари ФЕСЬКО.

  Після мотопробігу на площі біля Будинку культури з музичним супроводом всіх приймав   В"ячеслав  Асцатурян.

 

Свято вдалося на славу. Мешканці залишилися задоволені.