Надрукувати
Перегляди: 106

               Миколаївський національний аграрний університет здійснює набір до магістратури за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» на заочну форму здобуття освіти відповідно до ліцензії (Наказ МОН України № 1565 від 19.12.2016).

Для тих, хто працює в органах місцевого самоврядування (посадові особи органів місцевого самоврядування, посади яких віднесено до п’ятої - сьомої категорії посад) - навчання безкоштовно (за рахунок державного замовлення Національного агентства України з питань державної служби).

Для майбутніх фахівців органів місцевого самоврядування також є можливість здобути освіту за освітнім ступенем «Магістр» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» на контрактній основі.

До заяви про вступ на навчання необхідно додати такі документи:

·       документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ (диплом спеціаліста або магістра), і додаток до нього;

·       документ, що посвідчує особу (паспорт);

·       ідентифікаційний код;

·       військовий квиток або посвідчення про приписку - військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);

·       чотири кольорові фотокартки розміром 3x4 см.

Термін навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»: 1 рік 4 міс.

Консультації по вступу до магістратури - за телефонами: +38(067)7389759, +38(050)5524032,+38(097)3713369.

Можливі пропозиції подавати в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу Миколаївського національного аграрного університету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.