вул. Данила Галицького 24, с. Новомар'ївка, Братського району, Миколаївської області, 55424 info@novomarivka.org.ua Пн.-Чт. 08:00-16:00, Пт. 08:00-15:00

Шановні пані та панове!

З метою реалізації Міністерством внутрішніх справ перспективних завдань Державної стратегії регіонального розвитку України, а також для забезпечення якісного та своєчасного надання адміністративних послуг громадянам,

які проживають у віддалених місцевостях і районах, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри МВС, на території Миколаївської області успішно функціонує мобільний сервісний центр МВС, обладнаний сучасним технологічним і телекомунікаційним оснащенням, який призначений для надання послуг фізичним і юридичним особам, що зареєстровані або мають юридичну адресу у віддалених населених пунктах.

Протягом чотирьох років роботи мобільного сервісного центру МВС в Миколаївській області надано майже 3500 адміністративних послуг громадянам з: - реєстрації та перереєстрації транспортних засобів; - заміни посвідчень водія (без складання іспитів); - видачі міжнародного посвідчення водія; - прийняття запитів на отримання довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

Виїзди мобільного сервісного центру МВС будуть здійснюватися у плановому режимі, за графіком роботи (середа, четвер, пятниця). Тривалість роботи мобільного сервісного центру МВС визначатиметься в залежності від відстані до населеного пункту, до якого відбуватиметься виїзд. Підставою для виїзду є - заявочний лист (заявка) (додаток 2) від керівника органу місцевого самоврядування, наданого за наявності 10 і більше письмових звернень від громадян на отримання сервісних послуг МВС. Оплата адміністративних послуг мобільного сервісного центру МВС здійснюватиметься у банківському відділенні або терміналі самообслуговування, на пошті.

Зазначений лист (заявка) повинен надаватися заздалегідь в установленому порядку факсимільним чи електронним звязком до РСЦ ГСЦ МВС в Миколаївській області (філія ГСЦ МВС), тел/факс: (0512) 531436, адреса електронної пошти e-mail : info_myk@ hsc.gov.ua, з інформацією щодо виїзду мобільного сервісного центру МВС у визначений день, а також наведенням кількості замовлених послуг громадянами (із зазначенням назв послуг). Також, цією заявкою підтверджується готовність органу місцевого самоврядування забезпечити мобільний сервісний центр МВС необхідними для його роботи приміщеннями (вказати адресу) та забезпеченням можливості безперебійного його підключення до електромережі та мережі Інтернет.

Для ефективного і раціонального використання мобільного сервісного центру МВС пропонуємо укласти Договір про співпрацю (додаток 1).

З урахуванням вищезазначеного та з метою налагодження співпраці з надання сервісних послуг населенню, просимо Вас інформувати територіальні громади про можливість отримання послуг, що надаватиме мобільний сервісний центр МВС, а також порядок і способи надання послуг.

За детальною інформацією, Ви можете звертатись до відповідального за організацію роботи працівника регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області (філія ГСЦ МВС) - Величковської Вікторії Сергіївни, контактні телефони: (0512) 53-14-36 або (093) 836-08-98.

Заздалегідь вдячні за співпрацю.