Надрукувати
Перегляди: 74

               16.09.2020 року відбулося позачергове розширене засідання виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради під головуванням Тамари Фесько

на виконання доручення заступника голови Миколаївської ОДА Тетяни Стахевич

та у зв’язку з розпорядженням КМУ від 12.06.2020 № 719-Р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Миколаївської області». На засідання були запрошені Ганнівський та Григорівський сільські голови, директор Ганнівського ЗЗСО, медичні працівники, що обслуговують території Ганнівської та Григорівської сільських рад, бухгалтери та соціальні працівники даних сільських рад, депутати районної ради від цих сіл. Така необхідність викликана терміновим формуванням проекту бюджету на 2021 рік всієї Новомар’ївської територіальної громади, що утворена вищезазначеним розпорядженням. На засідання була запрошена головний лікар Братського РЦПМСД Кузіна О.О., яка довела мережу спроможних пунктів здоров’я, і зазначила які ФАПи не будуть фінансуватися Національною службою здоров’я. Члени виконкому вирішили за кошти місцевого бюджету залишити функціонування Костуватського та Кам’яно-Костуватського ФАПів у 2021 році. На жаль, жодних пропозицій по територіях Ганнівської та Григорівської сільських рад не змогли обговорити, так як сільські голови не з’явилися самі та не направили свої делегації. Про те , як будуть функціонувати з 01.01.2021 заклади соціальної сфери на даних територіях, перейнялася лише директор Ганнівського ЗЗСО Кривенко Т.В., яка надала всі необхідні технічні документи.

 

Були розглянуті наступні питання:
1.           Про прогнозовані соціально-економічні показники проекту бюджету Новомар’ївської сільської територіальної громади на 2021 рік.

2.           Про готовність об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2020-2021 років.

3.           Про      затвердження       плану       заходів  з відзначення   Міжнародного  дня   людей похилого віку та Дня ветерана на території Новомар’ївської           сільської ради.

4.           Про    відзначення    Дня   вчителя в закладах освіти Новомар’ївської        

     сільської ради

5.           Про стан дотримання санітарно-гігієнічних вимог функціонування навчальних закладів в умовах нового 2020-2021 навчального року.

6.           Про підготовку справ сільської ради VІІ скликання для здачі в архів.