Надрукувати
Перегляди: 97

30.09.2020 року відбулося засідання ХIV сесії сьомого скликання.

Вела засідання голова сільської ради Тамара Фесько. В роботі сесії взяли участь депутат Миколаївської обласної ради О. Казарін, керівник ПРАТ «Добробут» О. Мезник депутати сільської ради та старости старостинських округів. Були запрошені керівники закладів загальної середньої освіти та члени виконкому.

На сесії розглянуті наступні питання:

1. Про звіт сільського голови про роботу Новомар’ївської сільської ради та

 її виконавчого комітету.

2. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новомар’ївської сільської ради.

3. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Новомар’ївської сільської ради на 2020-2022 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на території Новомар’ївської ОТГ, затвердженого рішенням сільської ради від 11.12.2019 року №3

5. Про хід виконання бюджету Новомар’ївської сільської ради за дев’ять місяців 2020 року

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель ССПП  Куйбишева в межах території Новомар’ївської сільської ради Братського району Миколаївської області площею 6.26 умовних га.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

8. Про надання (відмову) погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Миколаївській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ.

9. Про надання (відмову) дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва

10. Про надання погодження на передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

11. Про надання погодження на передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

13. Про надання (відмову) в поданні погодження на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок

14.Про затвердження документу державного планування «Генеральний план та план зонування території села Костувате Новомар’ївської сільської ради Братського району Миколаївської області».