Надрукувати
Перегляди: 90

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни.

Традиційно, у переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді.

На старостинських округах громади та у всіх закладах загальної середньої та дошкільної освіти та в бібліотеках були проведені заходи присвячені цим святам, дотримуючись постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом

«SARS-CoV-2».

12 жовтня в Костуватському навчальному закладі освіти пройшов дайджест присвячений святу Покрови Пресвятої Богородиці,  Дню українського Козацтва та  Дню захисника України.

 

В.о. старости Костуватського старостинського округу №2 Олександр Бондаренко зустрівся з учасниками ОСС Іваном Слодзіком та Віктором Макаревичем в сільській бібліотеці, вручив символічні подарунки та разом з ветеранами поклали квіти до обеліску захисникам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Кам’яно-Костуватському ЗЗСО І-ІІ ступенів з структурним підрозділом дошкільна освіта  13.10.20 для вихованців ЗДО  було проведено виховний захід присвячений Дню захисника України  та 11.10.20 року для учнів 2-4 класів проведено « Козацькі розваги». А 13.10.20 ,  напередодні  свята  Покрови на  шкільному  подвір’ї   залунала  весела  українська  мелодія  -  так  розпочалося  свято-ярмарок  «Козацька  Покрова  - оберіг  Захисників  України. Закінчилося дійство справжнім українським ярмарком , де кожен придбав смаколики .

 

12,13 жовтня у Миролюбівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися такі заходи:

вікторина «Гортаючи сторінки історії», свято «Козацькому роду – нема переводу», квест «Подорож Козацькими стежками»

 

В Новомар’ївському ОНЗ було  проведено  шоу-програму «Супер козак школи», учні 6 та 7 класу позмагалися у вікторині «Козацькому роду нема переводу».

Протягом тижня проходив конкурс малюнків  «Козацька слава України»,  в якому взяли участь учні 1-4  класів.

 В шкільній бібліотеці була організована книжкова виставка «Українське козацтво в літературі» та проведений  бібліотечний урок для учнів 3-4 класів.

Відбулися змагання серед учнів 9 – 11 класів  «Найвлучніший стрілець».

Проведено турнір з футзалу серед учнів 6-8 класів, історичні часописи «Від козаків до кіборгів».

Педагогом-організатором Козакевич С.М. було  створено відеоролик  «Привітання від учнів учасникам АТО».

 

 

          

Проведення таких заходів допомагає краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

 

https://1.bp.blogspot.com/-Nt1W6Np8JHs/X4RpU7nSWSI/AAAAAAAAE5c/n-NH3cHF7CsLfzXXQBwNNIaDX5X0Xoz2wCNcBGAsYHQ/s320/IMG_20201012_133853.jpg