Надрукувати
Перегляди: 86

30 грудня 2020 року відбулася IV позачергова сесія Новомар"ївської сільської ради під головуванням Тамари Фесько.

На сесії були розглянуті наступні питання:

1.Про  внесення змін та доповнень до Статуту Новомар’ївської сільської ради                                              

Братського району Миколаївської області (Новомар’ївської с/р).

2. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Новомар’ївської                                   сільської  ради.

3. Про безоплатне прийняття бюджетних установ та майна спільної власності територіальних громад  сіл, селищ Братського району Миколаївської області у комунальну власність  територіальної  громади Новомар’ївської сільської ради, створення сільських  бібліотек  та затвердження   Положення  про сільську бібліотеку Новомар’ївської територіальної громади (нова редакція).     

4. Про входження Новомар’ївської сільської ради Братського району   Миколаївської області до складу засновників закладу освіти Братської   районної ради Миколаївської області та безоплатне прийняття цілісного майнового комплексу і  окремо індивідуально визначеного майна зі   спільної      власності  територіальних громад сіл, селищ Братського  району  Миколаївської області до комунальної власності Новомар’ївської сільської  ради та затвердження Статуту закладу  у новій редакції.

5. Про прийняття на баланс Новомар’ївської сільської ради гідротехнічних споруд на водних об’єктах (ставках).

6. Про  внесення змін до рішення сільської   ради  від 11 вересня 2019 року №1  «Про затвердження переліку нерухомого майна  об’єктів комунальної власності

 Новомар’ївської сільської ради.                     

7. Про план роботи Новомар’ївської сільської ради на 2021 рік.

8. Про затвердження програми Мобілізаційної підготовки

9. Про перерахування залишків коштів сільських бюджетів

10. Про затвердження технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд.

11.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

12.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

13.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства (під господарськими будівлями та дворами).

14.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.