вул. Данила Галицького 24, с. Новомар'ївка, Братського району, Миколаївської області, 55424 info@novomarivka.org.ua Пн.-Чт. 08:00-16:00, Пт. 08:00-15:00

15511000 - 3 Молоко ( Молоко коров"яче питне 2,5% 0,9кг ультрапастеризоване паковане у пляшки картонні)

Дата оголошення: 04.01.2021 р.

Тип процедури: відкриті  торги

Очікувана вартість: 237556,80 грн.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

п/н

Найменування

Один виміру

Кількість

 

Продукція, яка планується до закупівлі Замовником

Зазначається продукція, яка буде постачатися Учасником

1

2

3

4

5

1.                

Молоко коров"яче питне 2,5% 0,9кг ультрапастеризоване TFA ВП, маса нетто одиниці пакування 900 грам,  ДСТУ 2661-2010

 

шт

10998

 

 

Технічні  характеристики

 

Молоко коров"яче питне 2,5% 0,9кг ультрапастеризоване паковане у пляшки картонні,  без додавання сухого молока

Консистенція

Однорідна рідина, не тягуча, без осадку пластівців білка та грудочок жиру

Колір

Білого із злегка жовтуватим кольором, рівномірний по всій масі, без осадку

Запах

Без стороннього не притаманних свіжому молоку запаху

Смак

Без стороннього не притаманних свіжому молоку присмаком, з легким присмаком пастеризації

Пакування

Паковані масою нетто 900 грам у пляшки картонні , не пошкоджені, не пробиті, не деформовані .

Маркування

На кожній одиниці фасування наступна інформація: назва харчового  продукту, назва та адреса підприємства - виробника,  вага нетто, склад  продукту, дата виготовлення, дані про харчову та енергетичну цінність, термін придатності та умови зберігання, відповідність товару, вимогам діючого санітарного законодавства України. Без ГМО.

 

1.     Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів (ГОСТ, ДСТУ, ТУ тощо). Товар має бути запакований в ящики, обов’язкова наявність ярликів із зазначенням найменування продукту, виробника, дати виготовлення, терміну придатності, умов зберігання у відповідності до супровідних документів на поставку. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці.

2.     Вимоги до товару повинні відповідати Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних      навчальних закладах затверджено Наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерством охорони здоров’я України 17.04.2006 №298/227 (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я України від 26.02.2013 №202/165).

 

3. Маркування продукту здійснюється державною мовою відповідно до Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 жовтня 2010 року № 487 (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 лютого 2011 року за № 183/18921.

4. Весь поставлений товар повинен відповідати вимогам Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР, нормативно-технологічній документації, встановленим санітарно-гігієнічним нормам, нормам стандартизації і сертифікації та супроводжуватись відповідними документами, що підтверджують їх якість та придатність до використання. Товар постачається за наявності супровідних документів, що підтверджують його походження, безпечність та якість, відповідність чинним державним стандартам України та нормам санітарного законодавства (декларація виробника, або сертифікат якості,  або сертифікат  відповідності, або висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи,  товарно-транспортна накладна, тощо). Учасник гарантує якість товару, що постачається Замовнику за договором про закупівлю протягом встановленого строку придатності товару, при умові дотримання Замовником умов зберігання.

5.  Документи, що надаються при кожній поставці: Товарно-транспортна накладна та сертифікат якості або декларація виробника

6.  Остаточний строк придатності товару, на момент постачання Замовнику, повинен бути не меншим 90% строку придатності використання товару.

7. Умови доставки - предмет закупівлі підлягає поставці Учасником згідно з заявками Замовника невеликими партіями за переліком закладів освіти Замовника і дотриманням термінів його реалізації. При перевезенні  предмету  закупівлі Учасник повинен дотримуватися  умов транспортування  відповідно до Правил перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні. Транспортні засоби для перевезення харчових продуктів з дотриманням температурного режиму -1ºС- +1ºС, повинні  відповідати вимогам санітарних норм та правил і мати санітарний паспорт, та обов’язково водій такого транспортного засобу повинен пройти медичний огляд.

8. Поставка товару здійснюється по лотам за адресою:

   

Номер лоту

Кількість, шт

Адреса закладу

 

№1

2223

с. Обухівка Братського району Миколаївської області, вул. Горького, 1В, ЗДО Новомар’ївської сільської ради

№2

1400

с. Костувате, Братського району Миколаївської області, вул Ольги Барабан, 12 А, ЗДО Новомар’ївської сільської ради

№3

534

с. Кам’яно-Костувате, Братського району Миколаївської області вул. Шкільна, 2, ЗДО Новомар’ївської сільської ради

№4

723

с. Ганнівка, Братського району Миколаївської області, вул. Миру, 34, ЗДО Новомар’ївської сільської ради

№5

1862

с. Григорівка, Братського району Миколаївської області, вул. Пилипа Орлика,  88, ЗДО Новомар’ївської сільської ради

№6

3278

с. Михайло-Жуково, Братського району Миколаївської області, вул.  Набережна, 65, ЗДО Новомар’ївської сільської ради

№7

978

с. Миролюбівка,  Братського району Миколаївської області, вул. Центральна, 33, ЗДО Новомар’ївської сільської ради

Загальна кількість

10998

 

 

 

9.  Періодичність поставки2 рази на місяць відповідно до заявок Замовника.

10. Доставка Замовнику та розвантаження товару здійснюється Учасником (Постачальником) за рахунок Учасника.  Вартість доставки та розвантаження  включається в цінову пропозицію.

11. У  разі  поставки неякісного товару Учасник повинен замінити товар за власний рахунок протягом двох календарних днів або за домовленістю з Замовником. Замовник повідомляє Учасника про невідповідність отриманого товару за кількістю та якістю протягом 24 годин з моменту приймання товару на склад і проведення вхідного контролю, з оформленням документів  відповідно до законодавства України.

 

Для підтвердження відповідності запропонованого учасником товару технічним вимогам Замовника , у складі своєї пропозиції Учасник повинен надати наступні копії документів:

1. копія посвідчення про якість (якісного посвідчення) або декларації виробника, із зазначенням строку придатності, умов зберігання, завірені мокрими печатками виробника;

2. копія документального підтвердження походження продуктів харчування, що є предметом закупівлі, в тому числі дослідження на радіоактивність та ГМО (завірена підписом Учасника або уповноваженої особи Учасника  та печаткою Учасника);

3. копія технічного паспорту на транспортний засіб (обов’язкова наявність рефрижератора або ізотермічного фургону), яким здійснюватиметься поставка продукції.  Якщо транспортний засіб Учасника  орендований необхідно  надати  копію договору оренди (завірена підписом Учасника або уповноваженої особи Учасника  та печаткою Учасника);

4. копія медичної книжки водія, який здійснюватиме поставку продукції.(завірена підписом Учасника або уповноваженої особи Учасника  та печаткою Учасника).