Надрукувати
Перегляди: 41

09130000-9 «Нафта і дистиляти» (дизельне паливо)»: Паливо дизельне ДТ-З-К5, сорт F – 8000 л; паливо дизельне ДТ-Л-К5, сорт С -12000 л

 

Дата оголошення: 21.12.2020 р.

Тип процедури: відкриті  торги

Очікувана вартість: 396800 грн.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - технічні вимоги до предмета закупівлі

№ з/п

Найменування товару

Відповідність вимогам

Кількість

Одиниці виміру

1

Паливо дизельне ДТ-З-К5, сорт F

ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне ЄВРО. Технічні умови»

8000

л.

2

Паливо дизельне ДТ-Л-К5, сорт С

ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне ЄВРО. Технічні умови»

12000

л.

1. Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі.

2. Для підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним характеристикам необхідно надати копії документів, які посвідчують якість товару (сертифікатів відповідності та/або паспортів якості та/або посвідчень тощо).

Для підтвердження можливості поставки товару та законності здійснення господарської діяльності, учасник повинен надати:

- Ліцензію, видану учаснику, на зберігання, палива-нафтопродуктів (у випадку якщо її наявність є обов’язковою для діяльності учасника) або лист-пояснення про законність здійснення діяльності за відсутності зазначеної ліцензії;

- Ліцензію, видану учаснику, на право оптової торгівлі пальним або Ліцензію, видану учаснику, на право роздрібної торгівлі на місці здійснення торгівлі (місце здійснення торгівлі – територія Миколаївської області), або довідку довільної форми з посиланням на відкрите джерело інформації про наявність таких Ліцензій або на рішення про її видачу.

3. Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат на доставку, страхування товару, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат, тощо.

4. Учасник може визначити ціни на товар з урахуванням прогнозованого індексу його подорожчання до кінця строку поставки товарів, але відповідно до укладеного за результатами торгів договору оплата за поставлений товар буде здійснюватися по ціні, що сформувалася на день оплати, але в межах максимальної ціни, що передбачена в пропозиції учасника.

5. Учасник повинен поставити Замовнику товар, якість якого відповідає затвердженим стандартам України та вимогам Замовника, викладеним в тендерної документації. В разі поставки товару неналежної якості термін заміни товару Учасником становить не більше 3 днів з моменту  отримання повідомлення від  Замовника.

6. Розрахунок Покупцем за Товар здійснюється у національній валюті України шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом не менше 10-ти банківських днів після отримання партії товару. Порядок оплати: безготівковий.

7. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.