вул. Данила Галицького 24, с. Новомар'ївка, Братського району, Миколаївської області, 55424 info@novomarivka.org.ua Пн.-Чт. 08:00-16:00, Пт. 08:00-15:00

Шановні жителі громади!

7 січня православна церква відзначає Різдво Христове - велике свято  народження Ісуса у Віфлеємі від Діви Марії. Це одне з найбільших свят усіх християн

Від усього серця вітаю вас із найбільш довгоочікуваним і світлим днем Різдва Христового!

 

Це свято ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі. У цьому, напевно, своєрідний сенс різдвяних свят. Водночас ми прискіпливо оцінюємо з точки зору реалізації запланованого прожитого року, і кожен визначає рівень його значимості по-своєму.

Рік 2020 був дуже складним, як для нашої громади так і для кожного з нас. Про те я переконана, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки справимося з усіма випробуваннями, що випали нам у 2020 році, але й неодмінно примножимо здобутки нашої громади.

Висловлюю щиру подяку вам усім, хто своєю працею і розумом втілює в життя ідеї та принципи державності.

Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

Бажаю  миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров"я та всіх благ! Нехай справдяться усі очікування і збудяться найзаповітніші мрії!

Нехай Різдвяні свята подарують Вашим родинам Господнє благословення, а сяйво новорічної ялинки зігріє Ваші серця.

Нехай у Ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода!

З повагою

Голова

Новомар’ївської сільської ради                                         ТАМАРА ФЕСЬКО

 

Привітання з південної резиденції Діда Мороза м. Олешки від учня 10-го класу Новомар'ївського ОНЗ Коваленко Артура