З метою підвищення конкурентоспроможності безробітних на сучасному ринку праці Братською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості для 30 зареєстрованих безробітних громадян з 25 лютого було організовано підвищення кваліфікації за навчальною програмою: «Сучасні технології вирощування та збирання сільськогосподарських культур». Викладач курсів Херсонського ЦПТО - Олександр Юхимович.

Під час навчання слухачі мають можливість вивчити принципи технологічного процесу вирощування, збирання та зберігання сільськогосподарських культур, проаналізувати шляхи підвищення його інтенсивності, правилами і вимогами до безпечної праці. За період навчання безробітні розглянуть актуальні питання з охорони праці та знання з пожежної безпеки.

Професійне навчання здійснюється відповідно до навчальних планів та програм розроблених навчально-методичним відділом Херсонського центру професійно-технічної освіти, що відповідають вимогам роботодавця, враховують попередній досвід, наявні знання та уміння безробітних.

Після закінчення професійного навчання зареєстровані безробітні будуть працевлаштовані у ССПП "КУЙБИШЕВА", ФГ "ОБРІЙ", , ПП АФ "ВІКТОРІЯ" та ФГ "НИВА".