Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято не обійшло увагою і жінок Ганнівського старостинського округу нашої територіальної громади. Так, 5 березня для прекрасної половини людства в приміщенні Ганнівського БК пройшов святковий концерт «Барви весни»,  який було організовано новопризначеною директоркою осередку культури Антоніною Рувінською силами вихованців Ганнівського ЗДО, активних учнів Ганнівського ЗЗСО I-IIІ ст. та учасників художньої самодіяльності.

Святкову атмосферу у залі підтримували вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень, які щиро звучали від старости  Світлани Мисько, директора школи  Тетяни Кривенко та депутатів Новомар’ївської сільської ради  Дзензури Д.В., Гончарова В.В., Московщука В.С на адресу прекрасної статі.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам за чудовий концерт, подарований на честь свята.

Концерт проведено із дотриманням карантинних вимог.

Ще раз  зі святом Вас, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!