31 березня 2021 року в Новомар’ївській сільській раді відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення детінізації економічних процесів на території Новомар’ївської територіальної громади, яке провела голова робочої групи, голова сільської ради Т.М.Фесько.

 

На засідання були запрошені та взяли участь у його роботі представники Братської ДПІ Вознесенського управління ГУ ДПС у Миколаївській області Л.О.Власенко та Т.Л.Гризоглазова, а також старости та спеціалісти – землевпорядники зі старостинських округів громади.

Основним питанням, розглянутим на засіданні було питання проведення кампаніїї декларування доходів громадян. В ході обговорення якого було рекомендовано:

-        Землекористувачів, які ухиляються від декларування, або показують нульові декларації, запросити для співбесіди на засідання комісії по надходженнях;

-        Громадян, які  протягом двох і більше років декларують нульові доходи  попередити про нераціональне використання земельної ділянки та передачі справ до суду з метою повернення таких ділянок у власність громаді.

Старостинським округам на місцях доручено продовжувати роботу з питань

легалізації зайнятості, оформлення договорів оренди земельних ділянок, які використовуються землекористувачами.

Засідання пройшло на рівні конструктивної бесіди, намічені цілі та завдання,

а також шляхи реалізації проблем, пов’язаних із наповненням місцевого бюджету.