COVID-19 Захворіло загалом : 87 чоловік, 07.05.2021  – 2 чоловіка

27 травня 2021 року о 10.00 на базі навчально-науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету, інноваційний полігон з трансферу сучасних технологій в АПК, що розташований біля с. Сеньчене Миколаївського району Миколаївської області (107 км автомагістралі Миколаїв -Одеса), в рамках Міжнародного форуму «Стратегія інтеграції аграрної освіти, науки, виробництва: глобальні виклики продовольчої безпеки та змін клімату» відбудеться Міжнародний День поля.

В ході проведення заходу буде презентовано: нові сорти зернових культур усіх вітчизняних і провідних міжнародних селекційних центрів (Німеччина, Сербія, Чехія та ін.); сучасна сільськогосподарська техніка вітчизняного та зарубіжного виробництва - LOZOVA, MASHINERY, JOHN DEER, LEMKEN, NEW HOLLAND, CLAAS, CASE, JCB, KUHN, VADERSTAD та ін.; інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур на зрошенні; сучасні технології вирощування зернових культур.

Враховуючи вищевикладене, запрошуємо Вас взяти участь в зазначеному заході та долучити до участі у ньому керівників сільгосппідприємств та голів фермерських господарств, які провадять діяльність на території Вашої громади.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (0512) 37-78-35 Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації.

вул. Данила Галицького 24, с. Новомар'ївка, Вознесенського району, Миколаївської області, 55424

Пн.-Чт. 08:00-16:00, Пт. 08:00-15:00

Контакти