COVID-19 Захворіло загалом : 87 чоловік, 07.05.2021  – 2 чоловіка

Останній дзвоник - з подарунками!

Як швидко плине час, як неймовірно стрімко спливають роки шкільного дитинства…І ось уже знову яскравіє різнобарв’ям квітів шкільне подвір’я, знову змахують сльози батьки, знову на свій останній урок до школи поспішають випускники…

Свято Останнього дзвоника в Новомар’ївській ТГ відбулося 31 травня. 18 випускників 11-х класів та 57 дев’ятикласників відсьогодні мають зробити чи не найважливіший вибір у своєму житті – обрати професію чи можливість продовжити навчання у ВУЗах чи здобути повну середню освіту у загальноосвітньому закладі. Однак, сьогодні всі вони – випускники!

Випускниця Костуватського закладу Степанова Карина закінчила школу на відмінно та отримала свідоцтво з відзнакою. Похвальними листами були нагороджені відмінники навчання: Коваленко Артур, Ніколаєнко Єлизавета, Акіменко Катерина , Ніколаєнко Владислав, Піндюренко Антон, Крецу Юлія (Новомар’ївський ОНЗЗСО); Пацкан Вікторія, Раку Юлія, Тягнирядно Валерія, Руснак Богдан, Заболока Діана (Ганнівський ЗЗСО); Ротару Марія, Смочко Настя, Паращич Галина (К-Костуватський ЗЗСО);  Немченко Валерія, Брага Наталія, Тищенко Поліна, Клобудська Дар’я, Єленчук Анастасія, Тищенко Дар’я (Миролюбівський ЗЗСО); Макаревич Ілля, Ніколіна Валерія  (Костуватський ЗЗСО). Грамоти та подяки від сільської ради  отримали учні-учасники інтелектуальних  конкурсів, Всеукраїнських олімпіад, спортивних змагань , найголовніше, -  випускники отримали справжнє задоволення від можливості власноручно подзвонити у граційний мідний дзвоник, чим оголосити про закінчення навчального року.

        Відповідно до «Програми розвитку освіти Новомар’ївської сільської ради» для заохочення обдарованої молоді головою сільської ради Тамарою Фесько та профільним заступником Оленою Маєр було вручено Сертифікат на грошову винагороду в  5000  грн Коваленку Артуру за перемогу у ІV етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Всі переможці вокальних, творчих конкурсів обласних та всеукраїнських рівнів , переможці змагань у м. Харькові та м. Києві (спортивний клуб «Берсерк») отримали подяки та солодкі подарунки.

   Голова ПРАТ «Добробут» Олександр Мезнік вручив Миролюбівському ЗЗСО Сертифікат на 50 000 грн на ремонт закладу. Випускники отримали путівку на поїздку до Національного дендрологічного парку «Софіївка», а від отця Михаіла – благословення на щасливе життя.

      Староста Ганнівського старостинського  округу Мисько С.М. та активісти художньої самодіяльності будинку культури організували для випускників 4, 9 та 11 класів Ганнівського ЗЗСО  поїздку  до міста Кропивницький (дендропарк) та «Скіфія». Автобус, дозвіл на поїздку, пальне було надано та профінансовано Новомар’ївською сільською радою. Цього року у випускників 1996 року Костуватського ЗЗСО -  Степанова О.В. та Герляха Л.Б. 25-річниця з дня закінчення школи. Вони започаткували традицію та вручили школі подарунок-футбольні м’ячі. А також за традицією, від агрофірми ППАФ «Вікторія» випускникам вручили букети квітів  та грошові подарунки.

 На завершення свята у Новомар’ївському ОНЗЗСО у небо були випущені яскраві кульки ( 200 штук), які стали символом здійснення мрій. Спонсорами флешмобу виступили батьки.

Нам залишається побажати учням гарних канікул, сповнених новими враженнями та емоціями, а випускникам – успіху у складанні ЗНО, легкої вступної кампанії та світлого майбутнього.

 

 

 

вул. Данила Галицького 24, с. Новомар'ївка, Вознесенського району, Миколаївської області, 55424

Пн.-Чт. 08:00-16:00, Пт. 08:00-15:00

Контакти